top of page
Modasima Tekstil’de Yaşam

Modasima Tekstil’de güveni ve huzuru kapıdan girdiğinizde hissedersiniz. Modasima çalışanların işlerini en modern ve verimli gerçekleştirmelerini sağlamak için tüm imkânları sunmaktadır.  Modasima Tekstil’de tüm ekip birbirleriyle bilgi birikimini ve deneyimini paylaşmaya açıktır. Keyifli, dürüst ve tutkuyla çalışırız.

Modasima Tekstil mutlu ve büyük bir ailedir. Biz, tekstilin öncelikle bir kalite işi olduğunu biliriz, işimizi sevgi ve saygıyla yaparız. Modasima Tekstil’de çalışma kültürümüzü belirleyen unsur taviz vermediğimiz temel değerlerimizdir. Modasima ailesi çalışanları değerlerimizi benimser; beraberliğin, özverinin, sürekli gelişimin, paylaşmanın ve daima güleryüzle çalışmanın gücüne inanır.

Kazanmanın en hızlı yolu paylaşmaktan geçer. Tecrübe edindiğimiz bilgiyi ve deneyimleri tüm çalışma arkadaşlarımızla paylaşmayı ve yardımseverliği benimsiyoruz. Birbirimizi saygıyla, iyi dinlemeye özen gösteririz. Modasima ekibinde yer alan arkadaşlarımızın bakış açısıyla empati kurmaya ve karşımızdakini anlamaya değer veririz. Bir arada iş yapabilme kültürümüzün temelinde dürüst ve eşitlikçi duruşumuz mevcuttur.

Modasima ailesine katılan her yeni üye, içtenlikle karşılanır. Samimiyetimizin kaynağı, sahip olduğumuz dinamizm ve pozitif enerjimizde saklıdır. Modasima tekstil, büyük bir aile olmanın farkındalığıyla,  gücünü karşılıklı saygı ve sevgiden alır. İşte bu sebeple çalışanlarımız hayatın her anında, yıllar geçse de kopmayan bir bağ oluşturur.

bottom of page